082057330 info@ndprimorje.si

Nogometaši Primorja so se z novo zmago zavihteli na vrh lestvice, Ajdovci so ugnali Nafto. Za visoko zmago s 3:0 je dvakrat zadel Edvin Suljanović, piko na i pa je v samem zaključku postavil Vuk Vuković.

Na sam vrh po nepopolnem 6. krogu prvenstvene lestvice so se s sobotno zmago zavihteli Sinovi burje, ki so se v dvoboju z Nafto veselili četrte zaporedne zmage, Lendavčani pa so še drugič zapored ostali brez točk. Primorci so povedli tik pred odmorom, ko je odpor gostov strl Edvin Suljanović. Isti igralec je v 54. minuti podvojil domače vodstvo, v četrti minuti sodniškega podaljška pa je domačo zmago podvojil Vuk Vuković.

Edvin Suljanović, ND Primorje eMundia: “Mislim, da smo odigrali zelo dobro tekmo, eno boljših do zdaj. Zmago smo si zaslužili. Gol pred koncem polčasom nas je dvignil, v drugem pa smo jih dotolkli in zasluženo zmagali. Tako moramo nadaljevati, še naprej garati in videli bomo, kaj bo to prineslo.”