0820 57330 info@ndprimorje.si

URNIK

 

TEDEN 20. 3. 2023 – 26. 3. 2023

MLADINSKA ŠOLA 

PON.

TOR.

SRE.

ČET.

PET.

SOB.

NED.

Nogometna abeceda
Štrukelj J.

15.45 UT

 



CICI (2017)
Kompara L.

14.00 PŠ SKRILJE

15.30 UT


U7 (2016)
Šen M.



16.00 UT testiranje

15.30 UT

U8 (2015) 
Jazbar D.

15.30 UT

16.00 UT

16.00 UT testiranje

U9 (2014) 
Jazbar D.

16.45 POM

18.00 - 19.00 MD gimnastika

16.00 UT testiranje

16.00 PLATO MS


U10 (2013)
Kompara L.

17.00 LOKAVEC

16.00 POM

17.00 VNI

17.00 PT vs Kobarid


U11 (2012)
Džuzdanović A.

15.30 UT

16.00 POM

16.30 PT vs Bilje UT

16.30 LOKAVEC

U12 (2011) Hrobat A.

17.30 PT vs Bilje UT

16.30 UT

17.30 UT testiranje

16.00 UT

U13 (2010)
Nagode T.

17.30 PT vs Bilje 

16.30 POM

17.00 PT vs Triestina

17.30 UT testiranje

16.00 POM

U14
Lavrenčič M.

15.30 UT

16.30 VD

16.00 POM

17.00 POM

10.00 PT vs Idrija

U15
Ivanović A.

16.30 POM

16.00 UT 

18.30 PT vs Triestina

16.00 UT

11.00 PT vs Šenčur

U17
Kadrija T.

19.00 UT

17.30 UT

18.30 UT

17.30 UT

 PT vs ???

U19
Kalin P.

19.00 UT

18.00 UT

16.00 UT

17.30 UT

PT ???


MLADINSKA ŠOLA DEKLICE

PON.

TOR.

SRE.

ČET.

PET.

SOB.

NED.

DU11/13
Ušaj S.

16.30 LOKAVEC

16.15 VNI

15.30 LOKAVEC


DU15

Mamič A.


16.30 POM


17.00 LOKAVEC

18.00 VNI/UT


10.00 PT vs ??? UT

DU17

Kompara L.

19.00 UT

18.00 UT

19.00 UT

11.00 PT vs Rogatec UT

VRATARJI

PON.

TOR.

SRE.

ČET.

PET.

SOB.

NED.

Vratarji U9/11
Štrukelj J.

16.00 UT

 16.00 UT



Vratarji U13/15
Štrukelj J.

17.15 UT

16.30 UT


Vratarji U17/19
Štrukelj J.

17.45 UT

17.15 UT

Vratarke
Soban L.

ČLANICE

PON.

TOR.

SRE.

ČET.

PET.

SOB.

NED.

ČLANICE

Polanc J.

18.30 UT

18.00 UT

19.00 UT

15.00 PT vs Mura

LEGENDA:

VNI – več namensko igrišče | UT – umetna trava | POM – pomožno igrišče | IL – igrišče Lokavec | MD – mala dvorana | VD– velika dvorana | DD – dvorana Dobravlje | LOK – dvorana Lokavec | PLATO MS – plato na Mestnem stadionu | MS – Mestni stadion | PT – Prvenstvena tekma

SLEDITE NAM NA SOCIALNIH OMREŽJIH